Oidentifierad konstnär blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, En allegori, brunt bläck och akvarell på papper, bruna ramlinjer, 29,5x20 cm

Fläckar och tejprester

865130

2021-01-18