Stolar sengustavianska

Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, sengustavianska, bemålade, skuren dekor, lyrformad ryggbricka, stoppad sits och rygg, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 42 cm

Senare bemålning och klädsel, smärre ytskador o märken, en ryggbricka med lagningar

865138

2021-01-18