Philip von Schantz litografi Vita vinbär

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vita vinbär i trälåda, signerad och daterad Schantz -82, pt, färglitografi ca 34x40 cm

865147

2021-01-18