Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med röda vinbär, signerad v. Schantz 86, ea, färglitografi,ca 50x72 cm
865149
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här