Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Stilleben med röda vinbär, signerad v. Schantz 86, ea, färglitografi,ca 50x72 cm

865149

2021-01-18