Henri de Toulouse Lautrec affisch

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI de TOULOUSE LAUTREC (1864-1901): efter, numrerad 352/650, "Henri Deschamps grav. lith - Mourlot imp. 74". litografisk affisch, ca 65 x 50 cm.

Gulnad

865155

2021-01-18