Imants Sinka oljemålning

Imants Sinka oljemålning
Imants Sinka oljemålning
Imants Sinka oljemålning
Imants Sinka oljemålning
Imants Sinka oljemålning
Imants Sinka oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

IMANTS SINKA (Lettland 1915-1993): "Allvaret blommar, Öland", signerad I Sinka, olja på duk, ca 76x93 cm

Kuntoraportti

865161

Päivämäärä:

2021-01-18