Imants Sinka oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
IMANTS SINKA (Lettland 1915-1993): "Allvaret blommar, Öland", signerad I Sinka, olja på duk, ca 76x93 cm
Kuntoraportti
865161
Päivämäärä:
2021-01-18