Vas kina 1900-tal

Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal
Vas kina 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, på ställning, Kina, 1900-tal, soapstone, total höjd ca 45 cm

Nagg förekommer

865166

2021-01-18