Oidentifierad konstnär svartkrita

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, italiensk skola, 1600-tal, fugurer vid brunn, a tergo inskiberad "Pietro da Cortona....", svartkrita, bladmått ca 35x27 cm
Proveniens: Oidentifierad samlarstämpel 1700-tal Fogliani, advokat Rom (Lugt 2851a)

865175

2021-01-18