Gunnar Smoliansky, Saltsjö boo 1979
Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Saltsjö-Boo, 1970-tal, signerad på baksidan Gunnar Smoliansky, gelatinsilverfotografi, vintage, originalram, bildyta 23x27 cm
PROVENIENS: Svensk privatsamling
865201
2021-02-28