Gunnar Smoliansky, Saltsjö boo 1979

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GUNNAR SMOLIANSKY (1933-2019): Saltsjö-Boo, 1970-tal, signerad på baksidan Gunnar Smoliansky, gelatinsilverfotografi, vintage, originalram, bildyta 23x27 cm

PROVENIENS: Svensk privatsamling

865201

2021-02-28