Bengt Orup färglitografi

Bengt Orup färglitografi
Bengt Orup färglitografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT ORUP (1916-1996), färglitografi, signerad, numrerad 200/200 och daterad 1988, komposition, 30x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

865232

2021-01-18