Bengt Olson oljemålning

Bengt Olson oljemålning
Bengt Olson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BENGT OLSON (född 1930), olja på pannå, signerad, komposition, 22x18,5 cm.

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram.

865233

Päivämäärä:

2021-01-18