Bengt Olson oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BENGT OLSON (född 1930), olja på pannå, signerad, komposition, 22x18,5 cm.
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram.
865233
Päivämäärä:
2021-01-18