Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Mapp: ´Heaven and Ocean´, signerade Y. Edelmann, 1/1500, 2 färglitografier, passpartouts innermått 49x38,5 cm
865238
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här