Picasso efter Côte d´ Azur

Picasso efter Côte d´ Azur
Picasso efter Côte d´ Azur

Klubbat för:

6 000 SEK

4 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Côte d´ Azur", litografisk affish, published by and for the French Government, ed 61/23, Mourlot, Paris, bladmått ca 100x66 cm

Obetydligt slitage, oramat blad

865242

2021-01-19