Kandelabrar 1 par art noveau
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets början, art noveau, för 5 ljus vardera, delvis förgylld mässing, alabaster, rikligt ornamenterade av bladverk, höjd ca 50 cm
Renoverade och enstaka utbytta prismor
865251
2021-01-17