Kandelabrar 1 par art noveau

Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau
Kandelabrar 1 par art noveau

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1900-talets början, art noveau, för 5 ljus vardera, delvis förgylld mässing, alabaster, rikligt ornamenterade av bladverk, höjd ca 50 cm

Renoverade och enstaka utbytta prismor

865251

2021-01-17