Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WALASSE TING (Kina, 1929-2010): Grön häst, signerad och daterad -81, 100/200, färglitografi, bladmått ca 45 x 59 cm
Ej examinerad ur ram
865252
2021-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här