Walasse Ting färglitografi

Walasse Ting färglitografi
Walasse Ting färglitografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WALASSE TING (Kina, 1929-2010): Grön häst, signerad och daterad -81, 100/200, färglitografi, bladmått ca 45 x 59 cm

Ej examinerad ur ram

865252

2021-01-19