Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
CHATY VALLAURIS, "Solspegel", Frankrike, 1900-talets andra hälft, i form av sol, bronserad metall, stämpelmärkning a tergo, diameter ca 86 cm
Bruksslitage
865257
2021-01-18