Tre stycken silverkalkar

Tre stycken silverkalkar
Tre stycken silverkalkar
Tre stycken silverkalkar
Tre stycken silverkalkar
Tre stycken silverkalkar
Tre stycken silverkalkar

Klubbat för:

140 EUR

Utropspris

200 EUR

KALKAR, 3 st, silver
höjd 11 cm: Fredrik Norring. Åbo 1810-47
höjd 11 cm: Sverige 1823
höjd 10 cm: Sverige 1809
Vikt totalt ca 124 g.

Skador och åldersrelaterat slitage.

865269

2021-01-19