Klubbat för:
140 EUR
Utropspris
200 EUR
KALKAR, 3 st, silver
höjd 11 cm: Fredrik Norring. Åbo 1810-47
höjd 11 cm: Sverige 1823
höjd 10 cm: Sverige 1809
Vikt totalt ca 124 g.
Skador och åldersrelaterat slitage.
865269
2021-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här