Soffbord Italien 1900-tal

Soffbord Italien 1900-tal
Soffbord Italien 1900-tal
Soffbord Italien 1900-tal
Soffbord Italien 1900-tal
Soffbord Italien 1900-tal
Soffbord Italien 1900-tal
Soffbord Italien 1900-tal
Soffbord Italien 1900-tal

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1900-talets senare del, Italien, stomme i gul/vitmetall, glasskiva, höjd ca 47, 130x80 cm

Bruksspår

865302

2021-01-19