Balansvåg 1900-talets första hälft
Vollendet
2021-01-17
865311
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 800 SEK |
BALANSVÅG, 1900-talets första hälft, Lindells, trä och mässing, höjd ca 42, 44x20 cm
Slitage