Balansvåg 1900-talets första hälft
Valmis
2021-01-17
865311
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 800 SEK |
BALANSVÅG, 1900-talets första hälft, Lindells, trä och mässing, höjd ca 42, 44x20 cm
Slitage