Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
BALANSVÅG, 1900-talets första hälft, Lindells, trä och mässing, höjd ca 42, 44x20 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
865311
2021-01-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner