Balansvåg 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

BALANSVÅG, 1900-talets första hälft, Lindells, trä och mässing, höjd ca 42, 44x20 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

865311

2021-01-17