Pokaler champagneglas
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
POKALER, 2 st, CHAMPAGNEGLAS, 2 st, 1900-talets andra hälft, Bertil Vallien och Ulrica Hydman Vallien för Kosta Boda resp Anne Nilsson för Orrefors, höjd ca 19,5-27 cm
Mindre kantnagg (Hydman-Vallien m gulddekor)
865312
2021-01-20