Trix tågset Der Adler
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TRIX TÅGSET "Der Adler", spår Ho, bestående av ånglok med tender, 3 passagerarvagnar, skenor samt 3 små askar med små människor i plast, originalförpackning medföljer
Transformator saknas, bruksslitage och skador
865332
2021-01-17