Lådkamera Murer´s Express Newness

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

KAMERA, Murer´s Express Newness, serienr X1109, tillverkad av Murer & Duroni, Milano, Italien 1900-talets första del, invändigt 6 st metallhållare för glasplåtar L ca 22,5 cm

Slitage, märken och repor, funktion ej kontrollerad

865333

2021-01-17