Vaser och ljusstakar Orrefors
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ORREFORS, 3 dlr, glas, 2 st vaser, 1 par ljusstakar, signerade, delvis etikettmärkta, höjder ca 8-19, bred skålar 17 resp 26 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
865343
Päivämäärä:
2021-01-18