Vaser och ljusstakar Orrefors

Vaser och ljusstakar Orrefors
Vaser och ljusstakar Orrefors
Vaser och ljusstakar Orrefors
Vaser och ljusstakar Orrefors
Vaser och ljusstakar Orrefors
Vaser och ljusstakar Orrefors
Vaser och ljusstakar Orrefors
Vaser och ljusstakar Orrefors
Vaser och ljusstakar Orrefors
Vaser och ljusstakar Orrefors

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ORREFORS, 3 dlr, glas, 2 st vaser, 1 par ljusstakar, signerade, delvis etikettmärkta, höjder ca 8-19, bred skålar 17 resp 26 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

865343

Päivämäärä:

2021-01-18