Folmer Bonnén oljemålning

Folmer Bonnén oljemålning
Folmer Bonnén oljemålning
Folmer Bonnén oljemålning
Folmer Bonnén oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FOLMER BONNÉN (1885-1960): Sällskap i park, olja på pannå, signerad och daterad 1912, 25 x 34 cm.

865351

2021-01-23