"Palermo"

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

OKÄND KONSTNÄR, "Palermo", akvarell med täckvitt, ej signerad, 15 x 21,5 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

865377

2021-01-23