Lena Cronqvist etsning

Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning
Lena Cronqvist etsning

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LENA CRONQVIST (född 1938): Ansikte, signerad Lena Cronqvist, numrerad 5/50, etsning, bildmått 25x23 cm

Zustandsbeschreibung

865386

2021-01-19