Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LENA CRONQVIST (född 1938): Ansikte, signerad Lena Cronqvist, numrerad 5/50, etsning, bildmått 25x23 cm
Zustandsbeschreibung
865386
2021-01-19
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner