Esaias Thorén gouache

Esaias Thorén gouache
Esaias Thorén gouache
Esaias Thorén gouache
Esaias Thorén gouache

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ESAIAS THORÉN (1901-1981): Strandscen, signerad E Thorén, daterad a tergo -49, gouache, bildmått ca 48x55 cm

865389

2021-01-17