Anton Genberg oljemålning
Vollendet
2021-01-17
865390
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 6 000 SEK |
ANTON GENBERG (1862-1939): Gårdsmotiv, signerad Ant Genberg, olja på duk, ca 63x112 cm