Klubbat för:
1 500 SEK
2 500 SEK
OIVA TOIKKA, skulpturer, 5 st, glas, Iittala, Finland, 3 st signerade, höjd 5-12, längd 6-16 cm
Mindre fågel med nagg, silverfärgad med lagning
865391
2021-01-17