Ovia Toikka fåglar

Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar
Ovia Toikka fåglar

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

OIVA TOIKKA, skulpturer, 5 st, glas, Iittala, Finland, 3 st signerade, höjd 5-12, längd 6-16 cm

Mindre fågel med nagg, silverfärgad med lagning

865391

2021-01-17