Asko fåtölj med fotpall
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ILMARI LAPPALAINEN, "Pulkka", liggfåtölj med fotpall, Asko, Finland, formgivningsår 1968, lös sits med reglerbar stomme, aluminium, lilainfärgad skinnklädsel, etikettmärkt ASKO EXPORT MADE IN FINLAND
Hål, slitage och skador
865399
2021-01-19