Asko fåtölj med fotpall

Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall
Asko fåtölj med fotpall

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ILMARI LAPPALAINEN, "Pulkka", liggfåtölj med fotpall, Asko, Finland, formgivningsår 1968, lös sits med reglerbar stomme, aluminium, lilainfärgad skinnklädsel, etikettmärkt ASKO EXPORT MADE IN FINLAND

Hål, slitage och skador

865399

2021-01-19