NK bord

NK bord
NK bord
NK bord
NK bord
NK bord
NK bord
NK bord
NK bord
NK bord
NK bord

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

NK INDREDNING, fällbord, 1960/70-tal, teak, stålunderrede, höjd 72, 130x50 cm

Bruksslitage

865433

2021-01-19