Rysk Ikon

Rysk Ikon
Rysk Ikon
Rysk Ikon
Rysk Ikon

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, rysk, madonna med Kristusbarnet, förgylld silver rizza, 1888 Moskva, 18x14,5 cm

Bruksslitage

865435

2021-01-19