Toshi Yoshida akvarell

Toshi Yoshida akvarell
Toshi Yoshida akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOSHI YOSHIDA (1911-1995): Landskap med Fuji i bakgrunden, akvarell, signerad, 31,5 x 47,5 cm.

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.

865438

2021-01-23