Bernhard Dörries

Bernhard Dörries
Bernhard Dörries
Bernhard Dörries
Bernhard Dörries
Bernhard Dörries
Bernhard Dörries
Bernhard Dörries
Bernhard Dörries
Bernhard Dörries
Bernhard Dörries

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERNHARD DÖRRIES (1898-1978), (9), litografier, signerade Bernard Dörries, bladstorlek 35x25 cm

Oramade

865467

2021-01-17