SOFFA 1900-tal "Knole Sofa"

SOFFA 1900-tal
SOFFA 1900-tal
SOFFA 1900-tal
SOFFA 1900-tal
SOFFA 1900-tal
SOFFA 1900-tal
SOFFA 1900-tal
SOFFA 1900-tal
SOFFA 1900-tal
SOFFA 1900-tal

Klubbat för:

6 800 SEK

2 000 SEK

SOFFA, s.k. "Knole Settee", omkring 1900-talets mitt, klädsel i plysch, vändbara sittdynor, mässingsknoppar, fällbara sidor, längd ca 146, sitthöjd 38 cm

Smärre bruksslitage

865476

2021-01-18