Klubbat för:
6 800 SEK
2 000 SEK
SOFFA, s.k. "Knole Settee", omkring 1900-talets mitt, klädsel i plysch, vändbara sittdynor, mässingsknoppar, fällbara sidor, längd ca 146, sitthöjd 38 cm
Smärre bruksslitage
865476
2021-01-18