Byst Sèvres

Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

BYST, biskvi, Sèvres, med etui, omkring 1900, höjd ca 14 cm

Smärre slitage, etui med skador

865482

2021-01-20