Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WILHELM KÅGE, "Argenta", fat, Gustavsberg, stengods, glaserad med målad silverdekor, dekor av krigare, märkt Gustavsberg Kåge 909, diameter ca 34,5 cm
Smärre slitage, fotring med nagg
865501
2021-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här