Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, "Österbybruk", IKEA:s 1700-talsserie,1990-tal, svartmålat, profilerad skiva, en låda i front, lätt svängda ben, brännmärkt, höjd ca 76, 118x60 cm
Bruksslitage, repor
865512
2021-01-18
Gör en kostnadsfri värdering här