Skrivbord Ikea

Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea
Skrivbord Ikea

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKRIVBORD, "Österbybruk", IKEA:s 1700-talsserie,1990-tal, svartmålat, profilerad skiva, en låda i front, lätt svängda ben, brännmärkt, höjd ca 76, 118x60 cm

Bruksslitage, repor

865512

2021-01-18