Skålfat Japan 1800-tal

Skålfat Japan 1800-tal
Skålfat Japan 1800-tal
Skålfat Japan 1800-tal
Skålfat Japan 1800-tal
Skålfat Japan 1800-tal
Skålfat Japan 1800-tal
Skålfat Japan 1800-tal
Skålfat Japan 1800-tal
Skålfat Japan 1800-tal
Skålfat Japan 1800-tal

Klubbat för:

650 SEK

800 SEK

SKÅLFAT, 2 st, Japan, 1800-tal, porslin, diameter ca 30-40 cm

Mindre skålfat med lagning, större med spricka

865531

2021-01-19