Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
TIMO SARPANEVA, Iittala, "Arkipelago", bordslampa, glas, höjd 33 cm inkl sockel
Mindre skador / nagg på överdelen, ej funktionstestad
865539
2021-01-23