Timo Sarpaneva Iittala "Arkipelago"

Timo Sarpaneva Iittala
Timo Sarpaneva Iittala
Timo Sarpaneva Iittala
Timo Sarpaneva Iittala
Timo Sarpaneva Iittala
Timo Sarpaneva Iittala

Klubbat för:

2 200 SEK

2 000 SEK

TIMO SARPANEVA, Iittala, "Arkipelago", bordslampa, glas, höjd 33 cm inkl sockel

Mindre skador / nagg på överdelen, ej funktionstestad

865539

2021-01-23