Prins Eugen Molnet 1897

Prins Eugen Molnet 1897
Prins Eugen Molnet 1897

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad, Föreningen för grafisk konst 1897, etsning, bildyta ca 24x19 cm

Löst blad, något gulnad

865542

2021-01-18