Klubbat för:
1 200 SEK
1 000 SEK
PRINS EUGEN (1865-1947), "Molnet", osignerad, Föreningen för grafisk konst 1897, etsning, bildyta ca 24x19 cm
Löst blad, något gulnad
865542
2021-01-18