Kustlandskap

Kustlandskap
Kustlandskap
Kustlandskap
Kustlandskap

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

OKÄND KONSTNÄR, kustlandskap, olja på pannå, 1800-tal, ej signerad, 25 x 30,5 cm.

Kuntoraportti

Gulnad, fläckar, krackelyr.

865546

Päivämäärä:

2021-01-23