Kustlandskap
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
OKÄND KONSTNÄR, kustlandskap, olja på pannå, 1800-tal, ej signerad, 25 x 30,5 cm.
Kuntoraportti
Gulnad, fläckar, krackelyr.
865546
Päivämäärä:
2021-01-23