Gustav Eriksson oljemålning

Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning
Gustav Eriksson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAV ERIKSSON (1900-tal): kubistiskt kvinnoporträtt, signerad Guér, olja på duk, 27x35 cm

865555

2021-01-19