Edition Amour Klockkedja 18K

Edition Amour Klockkedja 18K
Edition Amour Klockkedja 18K
Edition Amour Klockkedja 18K
Edition Amour Klockkedja 18K

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

KLOCKKEDJA, 18K, otydliga svenska stämplar, rödguld, modell manglad ankar, längd ca 40 cm, vikt ca 8.9 g

Bruksslitage.

865562

2021-02-07